PRODUCENCI
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zmiana koloru włosów, czyli najszybsza metamorfoza

Włosy to jeden z najważniejszych elementów wizerunku każdego z nas. Jeśli poddajemy je drastycznym zmianom, zawsze oznacza to jakiejś perturbacje w naszym życiu. Coś chcemy zaakcentować, wyrazić. Zmiana koloru włosów jest najprostszym sposobem na zamanifestowanie siebie.


Sezonowe zmiany


Najczęściej metamorfozy wprowadzamy w ważnym dla nas momencie życia. To wejście w nowy związek lub chęć rozpoczęcia kolejnego etapu, jak przeprowadzka, nowa szkoła, praca. Bywa, że inspiracją jest fryzura, wykonana na specjalną okazję. Na tyle odmieni nasz wizerunek, że chcemy ten efekt zachować na dłużej. Zmiana koloru włosów to duża ingerencja, jednak sposób jej wykonania nie jest skomplikowany. Zwykle decydujemy się na nią wiosną lub jesienią. Podczas, gdy jesień rządzi się ciepłymi brązami, czerwieniami i rudościami, wiosną chętnie rozjaśniamy włosy. Mimo, że latem i tak ulegną one naturalnemu rozjaśnieniu pod wpływem słońca. Na regularne, częste farbowanie najczęściej decydują się osoby, które mogą liczyć już tylko na naturalną siwiznę.


Koloryzacja bez obaw


Czy zmiana koloru włosów jest bezpieczna? Współczesne zabiegi koloryzacyjne dzielą lata świetlne od metod, stosowanych w ubiegłym wieku. Mimo tego wiele kobiet boi się naruszenia delikatnej struktury włosów preparatami chemicznymi. Z myślą o nich producenci farb stosują coraz więcej naturalnych składników, w tym ziołowych. Nie ma w nich amoniaku oraz innych substancji drażniących. Farba nie narusza w trakcie koloryzacji wiązań strukturalnych. Nie osłabia również pasm, przez co można się cieszyć pięknym efektem oraz doskonałą kondycją włosów. Szeroki wachlarz kolorów sprawia, że z łatwością można dobrać odcień do swojego typu urody.


Zmianę koloru włosów warto wykonać profesjonalnie. Popularne farby drogeryjne niekoniecznie zapewniają doskonały efekt na długo. Jeśli zależy nam na trwałym kolorze i dobrej kondycji włosów, warto je oddać pod opiekę fachowego fryzjera lub stylisty .

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl