man and woman standing in front of building wearing jackets

Wiosenne MUST HAVE!

Każda pora roku jest dobra do zmiany wizerunku, a dokładniej ubrań. Jak co sezon zmienia się moda na fryzurę, ubranie, buty, tatuaże. Niektóre trendy są naprawdę nietypowe i niespotykane. Jednym słowem, czasami wręcz bardzo dziwne i pokazywane tylko na wybiegach. Na przykład nie pokażemy się w firance i w mięsnej stylówce, jak Lady Gaga, która przez dłuższy czas była z tym kojarzona.

Jednakże, jeśli chodzi o typowy look, który nosi się na co dzień, możemy odnieść się do wiosennej mody. Jest i była na topie, ponieważ sukienki w groszki są do dziś w modzie, zwłaszcza te czarne na białym tle. Również świetnie się sprawdzała skóra, najbardziej klasyczna, czarna, zwłaszcza do białego topu, w połączeniu z trampkami. Te obuwie jest popularne i już dawno było w modzie, ale do dziś są ubierane, ponieważ pasują niemal do wszystkiego, a nawet do sukienek, spódniczek. Można wręcz powiedzieć, że połączenie trampek z nimi nie jest dziwne, a wręcz bardzo stylowe i na czasie. Niektórzy z nas robią błąd, że ubierają to, co modne, ale najzwyczajniej w świecie ta stylówka nie przypada nam do gustu. Najczęściej jest to młodzież, ponieważ chce się czuć na równi z innymi, nie czując się gorsza. Jeżeli występuje taki przypadek, to świadczy o tym, że ta grupa ludzi, patrzy po prostu na człowieka przez pryzmat ubrań, a nie samego charakteru.

W związku z tym, chociaż nie jest to dla niektórych proste, najlepiej to ignorować i iść własną drogą odnośnie stylu, ponieważ to, co nosisz ma duży wpływ na to, jak się czujesz, oraz kim naprawdę jesteś (po części np. ubierając bluzkę swojego ulubionego zespołu). Warto również odnieść się co do samych kolorów, jak również spódniczek, dodatków. Nawet obecnie w okresie letnim, możemy zauważyć, że są modne spódniczki rozkloszowane, zwłaszcza białe. Nadaje nam kontrastu, zwłaszcza kiedy mamy opaloną skórę, daje wrażenie, że jesteśmy ,,żywsze’’, podkreślając dziewczęcy, kobiecy wdzięk. To właśnie do niej najlepiej sprawdzi się skóra w chłodniejsze dni, a jeszcze lepiej jeansowa kamizelka, która w połączeniu z bielą będzie się prezentować idealnie. A co powiesz na jasny t – shirt i czarne trampki do tego? Brzmi nie tylko nowocześnie, ale idealnie na wiosnę, jak i lato, w zależności od pogody. Są to sezony, które nie tylko zmieniają przyrodę, ale pobudzają naszą pogodę ducha, dlatego kolor neonowy, bądź pastelowy będzie idealną opcją, która doda Tobie kontrastu, a sama Ty poczujesz się lepiej, żegnając się tym samym z mroźną zimą, a witając wiosną.

Świetnie się sprawdzi purpurowa sukienka pastelowa, bądź różowa, a nawet cielista. Te najbardziej delikatne pasują najbardziej, a neon wybierany jest bardziej latem, ale wiosna jest również dobrą okazją, aby założyć krótką bluzkę na rękawach, czy nawet pomalować paznokcie na taki kolor, albo pomyśleć o takim obuwiu. Do takiej luźnej, a jednocześnie eleganckiej stylówki, idealnie się sprawdzi kopertówka dopasowana oczywiście do reszty ubioru (cielista sukienka, cielista kopertówka), bądź malutka torebka, a okulary to konieczność!

Leave a Reply