Photo by Joanna Nix-Walkup

Jaki kolor brwi dla blondynki?

Każda kobieta ma jakiś określony typ urody. Można wyróżnić trzy główne typy urody u kobiet: blondynki, brunetki i rude. Jak więc można zauważyć, typ urody wiąże się z naturalnym kolorem włosów kobiety. Typ urody u kobiety jest bardzo ważny, bo do niego powinna ona dobierać codzienne stylizacje, kolory i makijaż. Bardzo problematyczne mogą być u kobiety brwi, bo zwykle mają one podobny odcień co włosy na głowie. W przypadku blondynek może to być kłopotliwe.

Jaki kolor dobrać do blondynki?

Blondynki mają bardzo jasny typ urody. Mają jasne włosy, jasne brwi i jasną karnację. Dlatego bardzo ważne jest by w odpowiedni sposób podkreślić brwi blondynki, by nadać wyrazistości twarzy. Jak jednak pomalować brwi by nie wyglądały one komicznie? Na pewno blondynki powinny unikać czarnej kredki do brwi. Stosownym kolorem dla blondynki będzie brąz. Brwi mają być podkreślone a nie wyrysowane w sztuczny sposób. Wszystkie odcienie brązu, doskonale pasują blondynkom.

Czym malować brwi?

Jak już wyżej wspomniano, blondynki powinny unikać czarnej kredki do brwi ale mogą pomalować brwi brązową kredką. O wiele lepszym jednak pomysłem jest pomalowanie brwi cieniem w odcieniu brązu. Cień rozprowadza się bardzo dokładnie i delikatnie, ładnie podkreśli kształt brwi. Są także specjalne produkty do malowania brwi, mają one nieco gęściejszą strukturę niż cienie do powiek i są bardziej trwałe. Odcień takiego produktu również musi być dopasowany do odcienia włosów, w tym wypadku także dobrze się sprawdzi delikatny odcień brązu.

Leave a Reply